logophoto

:: O PUCHAR BURMISTRZA

XVII TURNIEJ MINISIATKÓWKI CHŁOPCÓW O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA Milicz 15-16.05.2015

Klasyfikacja końcowa turnieju klas IV
1. DMKS Plas Kielce I
2. MLKS Volley SP 3 Gubin II
3. UKS 22 Kraków I
4. Kołobrzeg
5. UKS Dwójka Milicz I (Kamil Urbański, Wiktor Grabowski, Nikodem Kowalski)
6. Polon Krotoszyn II
7. Trójka Sulechów I
8. UKS Dwójka Milicz II (Miłosz Polit, Mikołaj Sakałus, Mateusz Tarka)
9. Trójka Sulechów II
10. UKS Dwójka Milicz III (Gabriel Dwojak, Aleksander Zakrzewski)
11. Sparta Kraków II
12. Polon Krotoszyn I
13. UKS Dekoria Świdnica I
14. MLKS Volley SP 3 Gubin I
15. KS Sudety Kamienna Góra
16. MLKS Volley SP 3 Gubin III
17. SP 29 Poznań I
18. UKS Volley Wałcz I
19. Energetyk Poznań I
20. DMKS Plas Kielce II
21. SP 29 Poznań II
22. UKS Poznań II
23. Jasieniak Gdańsk I
24. Sparta Kraków I
25. UKS Poznań I
26. UKS Volley Wałcz II
27. SP 8 Krotoszyn I
28. Orliki Międzyrzecz
29. Ibis Mirzec
30. UKS Dekoria Świdnica III
31. UKS 22 Kraków II
32. Kaliska Akademia Siatkówki II
33. UKS Dekoria Świdnica II
34. UKS Dwójka Milicz IV (Jakub Bielawski, Szymon Musielak)
35. Energetyk Poznań II
36. Kaliska Akademia Siatkówki I

Najlepszy zawodnik: Maciej Kosno DMKS Plas Kielce

Klasyfikacja końcowa turnieju klas V
1. DMKS Plas Kielce I
2. UKS Trójka Sulechów I
3. UKS 5 Turek I
4. KS Sudety Kamienna Góra I
5. UKS Jasieniak Gdańsk
6. MLKS Volley SP 3 Gubin I
7. UKS 22 Kraków I
8. UKS Dwójka Milicz I (Szymon Michalski, Wiktor Kubaszewski, Marcin Tarka)
9. DMKS Plas Kielce II
10. Polon Krotoszyn I
11. Energetyk Poznań I
12. IUKS Poznań I
13. UKS 22 Kraków II
14. UKS Trójka Sulechów II
15. MUKS Grom Kalisz I
16. Kaliska Akademia Siatkówki I
17. UKS Dwójka Milicz II (Wiktor Bejuk, Wojciech Kupis, Jakub Kowalski)
18. Polon Krotoszyn II
19. MUKS Grom Kalisz II
20. UKS Dekoria Świdnica I
21. MUKS Sudety Kamienna Góra II
22. UKS Dekoria Świdnica II
23. UKS Trójka Międzyrzecz I
24. Energetyk Poznań II
25 – 27. UKS Dwójka Milicz III (Łukasz Makowiecki, Kamil Pawlak, Konrad Byrski)
UKS Dwójka Milicz IV (Alan Błażejewski, Marcin Czech, Kacper Kuteraś)
MUKS Sudety Kamienna Góra III

Najlepszy zawodnik: Kajetan Kubicki DMKS Plas Kielce

Klasyfikacja końcowa turnieju klas VI
1. UKS 22 Kraków I
2. IUKS Poznań I
3. DMKS Plas Kielce I
4. UKS Dwójka Milicz I (Wiktor Okręglicki, Adam Bajor, Patryk Mądroszkiewicz, Bartosz Szewczyk)
5. SPS Zbąszynek
6. UKS 22 Kraków II
7. IUKS Poznań II
8. UKS Dwójka Milicz III (Mateusz Eliasz, Bartłomiej Grabowski, Cezary Zakrzewski, Maciej Pietrzak)
9. UKS Dwójka Milicz II (Kacper Durkacz, Bartosz Milian, Gerard Zubek, Łukasz Kalicińcki)
10. UKS Dekoria Świdnica
11. KS Energetyk Poznań
12. UKS Volley Wałcz
13. Orliki Międzyrzecz I
14. UKS Trójka Międzyrzecz

Najlepszy zawodnik: Michał Pierko UKS 22 Kraków I




 

Menu

SKOK

SKO

UKEMI Judo

Rajd Druha Bolka

GITARATON

FUNDACJA PZU

XIX Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt "O Puchar Burmistrza Milicza"

Edukacja dla Doliny Baryczy

Szkoła Muzyczna I Stopnia - aktualności

WIARYGODNA SZKOŁA

STOWARZYSZENIE STO2

UKS "Dwójka" Milicz

Wspiera nas Gmina Milicz

Siatkarskie Ośrodki Szkolne

ŚNIADANIOWA KLASA

facebook

30-lecie SP2

FRONTER

Dolnośląska szkoła liderem ...

PCEiPP

 

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
i Szkoła Muzyczna I Stopnia
w Miliczu

ul. M.Kopernika 18
56-300 Milicz

tel. 071 38 40 183
tel. 071 38 41 792
faks 071 38 42 640
dwojka@sp2milicz.pl

Regon: 000704362
NIP 916 12 51 031