:: Uhonorowanie przez władze PZTS

Prezes Banku Spółdzielczego w Miliczu Pani K. Misiak uhonorowana przez władze PZTS.

W dniu 22.05.2015r. w godzinach popołudniowych Sonia Gendera wraz z ojcem i prezesem klubu UKS „ SMECZ” Milicz Andrzejem Przybylskim uczestniczyli w spotkaniu, na które zostali zaproszeni przez Prezes Banku Spółdzielczego w Miliczu Panią Katarzynę Misiak. W sali konferencyjnej milickiej placówki rozmawiano o zdobyciu tytułu Mistrzyni Polski młodziczek przez milicką tenisistkę. Poruszono dalszą współpracę między zainteresowanymi stronami. Sonia z rąk Pani Prezes otrzymała upominki od Banku jako swojego sponsora. Natomiast Prezes A. Przybylski odczytał, a następnie wręczył list gratulacyjny skierowany na ręce Prezes Katarzyny Misiak od władz Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W/ wymienione pismo zostało podpisane Prezesa Wojciecha Waldowskiego, który osobiście podziękował za wkład i pomoc finansową zawodnikom milickiej sekcji, a także jego wychowance Sonii Gendera.