:: Debiuty

Koncert uczniów klas I C6 i C4 „ Debiuty” 28.05.2015r. godz.17.30 aula szkolna

Na scenie pierwszy raz prezentowali się uczniowie klas I. Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie. Koncert Debiuty organizowany jest z okazji Dnia Matki i dedykowany wszystkim mamom.
1. Nikola Tyczyńska ( fortepian / naucz. K Puchała-Kajdasz ) : W. Chmielowska - „Pobudka”
2. Julia Sajewicz ( skrzypce / naucz. G. Morawska ) : A. Cofalik/R.Twardowski - „Kucyk”
3. Maria Wasielewska ( fortepian / naucz.A. Przewoźny ) : „Piłeczka”, „Wesoły pajacyk”
4. Andżelika Zawadzka ( gitara / naucz. P. Wiśniewska-Małkowicz ) : „ Arriva abajo”