:: Dzień Edukacji Narodowej

Bardzo uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej. Zebrani w auli pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie mogli obejrzeć godzinny program artystyczny przygotowany przez p. Iwoną Krzyżaniak, p. Krystiana Karolewskiego,p. Katarzynę Szydłowską, p. Izabelę Buchert oraz p. Jadwigę Romańczuk. Występy chóru szkolnego, zabawne i wzruszające życzenia od uczniów klasy 1 b oraz pokaz taneczny klasy 2 i na długo pozostaną w pamięci widzów. Brawurowa scena "Lekcja muzyki" pokazała jak wielu uzdolnionych uczniów uczęszcza do naszej szkoły.

Na uroczystości byli obecni: pani Halina Smolińska Przewodnicząca Rady Miejskiej, pan Dariusz Duszyński, kierownik Wydziału Oświaty Promocji I Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Miliczu oraz przedstawiciele Rady Rodziców p. Agnieszka Cieślik i p. Maciej Sokołowski.