:: Mistrzostwa Szkoły

W dniu 14 listopada odbyły się pierwsze zawody z cyklu Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Muzycznej I Stopnia w Miliczu. Impreza miała na celu propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz różnych form aktywności fizycznej wśród uczniów. W zawodach wzięli udział uczniowie klas 3-6. Zawody będą miały charakter cykliczny, na które organizatorzy serdecznie zapraszają uczniów "Dwójki" Organizatorzy serdecznie dziękują Jarosławowi Milianowi za umożliwienie przeprowadzenia zawodów nakrytej pływalni "Milicka Fala", ratownikom którzy w tym dniu pełnili służbę na pływalni: Andżelika Dobrowolska, Arkadiusz Jarecki, Marek Drenda oraz ludziom dobrej woli, którzy pomogli przy organizacji zawodów. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników. Nad przebiegiem zawodów czuwali Bartosz Gągała, Marcin Kryszkiewicz, Roman Danilewicz.