:: Lekcja z Mistrzem

Lekcja z Mistrzem w milickiej dwójce - Justyną Kasprzycką

W ramach projektu Mały Mistrz odbywają się "Lekcje z Mistrzem" - specjalne lekcje prowadzone przez najbardziej znanych dolnośląskich sportowców. Oprócz prowadzenia zajęć sportowych spotykają się oni z dziećmi i opowiadają o swojej karierze i korzyściach płynących z uprawiania sportu. W dniu 8 grudnia taka lekcja odbyła się w ramach lekcji wychowania fizycznego w sali fitness Milickiej Fali. Pani Justyna Kasprzycka - gość specjalny Dwójki-lekkoatletka specjalizująca się w skoku wzwyż -prowadziła zajęcia w klasie Ij, a następnie spotkała się z klasami: Ib, Ic, Ig, Ih. Mówiła zaciekawionym uczniom m.in. o tym, sport kształtuje charakter i pomaga przezwyciężać własne słabości, jest nie tylko formą aktywności fizycznej, lecz także nauką.