:: Koncert Muzyki Klasycznej

7 stycznia w sali Kreatywnego Obiektu Multimedialnego odbył się koncert muzyki klasycznej, zorganizowany przez Szkołę Muzyczną w Miliczu. Przed pełną widownią zaprezentowały się świetne poznańskie instrumentalistki Maria Koszewska-Wajdzik oraz Ewa Guzowska. Towarzyszyła im pochodząca z Milicza, niezwykle utalentowana młoda skrzypaczka; Magdalena Morawska, obecnie studentka II roku Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Publiczność mogła usłyszeć Chaconne z II Partity d- moll J.S.Bach w wykonaniu Magdaleny Morawskiej, II Sonatę op.11 nr 4 P Hindemith oraz Sonatę na altówkę i fortepian Rebecci Clarke, w wykonaniu Marii Koszewskiej-Wajdzik oraz Ewy Guzowskiej. Panie podbiły serca bardzo licznie zgromadzonej publiczności. Artystki zostały nagrodzone licznymi brawami oraz gratulacjami. Wymagający program przypadł do gustu milickiej publiczności i był tematem rozmów przy kawie i ciastku, na które po koncercie zaprosili wszystkich organizatorzy.