:: Tydzień Przyjaciół Zwierząt

Co roku w naszej szkole odbywa się akcja "Tydzień Przyjaciół Zwierząt", w którym zbieramy pożywienie i akcesoria przeznaczone dla potrzebujących zwierząt w schronisku w Krotoszynie. Przez cały listopad uczniowie klas 1-3 mogli przynosić karmę, koce, poduszki itp. do pani Jadwigi Romańczuk, a uczniowie klas 4-6 do pani Małgorzaty Kulik. Wszyscy uczniowie naszej szkoły, jak co roku, bardzo zaangażowali się w tą akcję. Udało nam się zebrać około 300 kg karmy i ponad 60 różnych akcesoriów.

Około godziny 12:30 09.12.2015 członkowie szkolnych kół "Liga Ochrony Przyrody" i "Anioły ze Szkoły" zawieźli wraz z rodzicami i panią opiekunką koce, karmy, kołdry, poduszki, smycze itp. przeznaczone dla zwierząt ze ,,Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie''. Po przyjeździe, gdy wszyscy pomogli wnosić dużą ilość rzeczy dla zwierząt, panie wolontariuszki były bardzo miło zaskoczone, iż udało nam się zebrać bardzo dużo pożywienia. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.