:: Koncert Zimowy

24 stycznia w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Miliczu odbył się doroczny Koncert Zimowy w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Miliczu. W zimowej scenografii, przygotowanej przez panią Katarzynę Szydłowską, zaprezentowali się soliści, zespoły oraz chór, prowadzony przez pana Sławomira Morawskiego. Gościnnie wystąpiły uczennice z PSM I Stopnia w Krotoszynie. Koncert Zimowy był okazją do rozstrzygnięcia konkursu na imię dla naszego szkolnego bałwanka. Samorząd Uczniowski wybrał propozycję Martyny Buraczewskiej - Śnieżek. Bałwanek, którego wszyscy uczniowie bardzo polubili, pozostanie z nami do końca zimy.