:: Festiwal Piosenki Miłosnej

W niedzielę w Hotelu Libero odbyła się uroczysta gala, podczas której wystąpili laureaci Festiwalu Piosenki Miłosnej. Wydarzenie było owocem współpracy Szkoły Podstawowej nr 2 i Ośrodka Kultury w Miliczu. Przesłuchania do Festiwal Piosenki Miłosnej odbyły się w środę 17 lutego w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Miliczu. Jury wysłuchało blisko 30 wykonawców, wśród których dominowali uczniowie szkół gminy Milicz. Nie zabrakło jednak reprezentantów ościennych gmin, powiatów. Wysoki poziom występujących sprawił, że jury miało twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie postanowiono wyróżnić pięciu wykonawców, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Aurelia Cieślik, która wykonaa utwór Seweryna Krajewskiego „Wielka miłość”. Gala finałowa Festiwalu odbyła się w Hotelu Libero w niedzielę 21 lutego. Laureaci mieli okazję wystąpić przed licznie zgromadzoną publicznością i odebrać nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie STO2. Na deser przed milicką publicznością wystąpił znakomity Moises Bethencourt. Podczas Festiwalu naszą szkołę reprezentowali: Aurelia Cieślik - "Wielka miłość" Seweryn Krajewski Michela Szil i Aleksandra Bałabuch - "Zabiłeś tę miłość" Patty Alicja Kawaler - "Laleczka z Saskiej Porcelany" Cygan/Jeżowska Zofia Gabriela Żurek - "Ktoś bardzo Cię kocha" Anna German Konrad Robert Żurek - Konrad Robert Żurek - "Pani Monika" Kabaret Starszych Panów Przybora/Wasowski Kinga Mazecka, Jagoda Janda, Zuzanna Murawska, Aurelia Cieślik, Anna Ciołek, Sonia Pisano - "Przyjdzie taki dzień" Kasia Popowska Małgorzata Zielezińska, Zuzanna Stasik - "Czy ten pan i pani" Ania Wyszkoni Amelia Duża "Hello" - Adele Ewa Wojewoda "Don't worry, be happy" Bobby McFerin Wszystkim wykonawcą gratulujemy wysokiego poziomu!