:: XVI Turniej o "Puchar Tymbarka".

Reprezentantki naszej szkoły zajęły wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych w XVI Turnieju o "Puchar Tymbarka". Dziewczęta pod okiem pana Pawła Sorbickiego zajęły wysokie miejsca.

Piąte miejsce w XVI Turnieju o „Puchar Tymbarka” w Piłce Nożnej Dziewcząt w finale województwa dolnośląskiego w Świdnicy – kategoria U-8 - 23.03.2016r.

Wyniki:

Przegrana 0:1 z ZS Wojbórz.
Przegrana 0:1 z MSP Szczawno Zdrój
Przegrana 0:4 z UKS Lechia Dzierżoniów
Wygrana z 2:1 z PSP 21 Wałbrzych, dwie bramki strzeliła Zofia Drespa.
Najlepszą bramkarką turnieju została Zofia Drespa.

Skład drużyny dziewcząt SP2 Milicz:
Zofia Drespa, Róża Wybierała, Laura Uzarewicz, Karolina Jeż, Magdalena Wieczorkiewicz, Wiktoria Farbaniec, i Aleksandra Plewka z klasy 1e. Trener pan Paweł Sorbicki

Wyniki:
Przegrana 0:1 z ZS Wojbórz.
Przegrana 0:1 z MSP Szczawno Zdrój
Przegrana 0:4 z UKS Lechia Dzierżoniów
Wygrana z 2:1 z PSP 21 Wałbrzych, dwie bramki
strzeliła Zofia Drespa.

Najlepszą bramkarką turnieju została Zofia Drespa.

Skład drużyny dziewcząt SP2 Milicz:

Czwarte miejsce w XVI Turnieju o „Puchar Tymbarka” w Piłce Nożnej Dziewcząt w finale województwa dolnośląskiego w Świdnicy –kategoria U-10 - 22.03.2016r.

Wyniki meczów eliminacyjnych:
Wygrana z MSP Szczawno Zdrój 3:0, bramki strzeliły Zuzanna Sorbicka-2 i Patrycja Grochowicka.
Wygrana z SP Płóczki Górne 2:0, bramki strzeliła Zuzanna Sorbicka.

Wygrywamy swoją grupę i gramy w półfinałach.
W regulaminowy czasie gry jest 0:0, przegrywamy po rzutach karnych 0:2 z SP Sadków
W meczu o trzecie miejsce przegrywamy 0:1 z SP Wiązów. Zajmujemy czwarte miejsce

Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Sorbicka.

Skład drużyny dziewcząt SP2 Milicz:
Zuzanna Sorbicka z klasy 2i, Zuzanna Moczulska i Julia Kotarska z klasy 2h, Julia Markocka i Victoria Kwaśniak z klasy 2e, Patrycja Grochowicka, Sandra Mazepa i Weronika Stefańska z klasy IIIe,, Amelia Dul z klasy 3c. Trener pan Paweł Sorbicki.

Czwarte miejsce w XVI Turnieju o „Puchar Tymbarka” w Piłce Nożnej Dziewcząt w finale województwa dolnośląskiego w Świdnicy – kategoria U-12 – 21.03.2016r.

Wyniki meczów eliminacyjnych:
Wygrana z LKS Dragon Miszkowice 1:0, bramkę strzeliła Ewa Wojewoda.
Wygrana z SP Wiązów 5:0, bramki strzeliły Ewa Wojewoda-3, Karina Skiba i Klaudia Nowak.
Wygrana z SP Prochowice 3:2, bramki strzeliły Ewa Wojewoda, Sonia Pisano i Klaudia Nowak.

Wygrywamy swoją grupę i gramy w półfinałach.

Przegrywamy z UKS Girls Soccer Academy 1:3, bramkę strzeliła Ewa Wojewoda.
W meczu o trzecie miejsce wynik w czasie regulaminowym brzmi 3:3, bramki strzeliły Ewa Wojewoda-2 i Karina Skiba. Przegrywamy w karnych 1:2, jedyną bramkę strzela Adriana Kotarska. Zajmujemy czwarte miejsce.

Najlepszą bramkarką turnieju została Adriana Kotarska.

Skład drużyny dziewcząt SP2 Milicz:
Klaudia Nowak, Karina Skiba i Ewa Wojewoda z klasy Vg, Sonia Pisano, Aurelia Cieślik i Adriana Kotarska z klasy Va, Kinga Jakubowska z klasy Vb i Nadia Polit z klasy IVs. Trener pan Paweł Sorbicki.