:: Koncert 3 maja na milickim rynku

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły licznie uczestniczyli w uroczystej Paradzie Konstytucji 3 Maja. Na scenie z powodzeniem zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I Stopnia, którzy przygotowali na tę okazję specjalny patriotyczny repertuar.

Chór szkolny, pod kierownictwem p.Sławomira Morawskiego zaśpiewał "Mazurek 3 Maja", "Marsz, marsz Polonia", "Hymn do miłości Ojczyzny" oraz "Hymn do Bałtyku". Młodych chórzystów wspierały Julianki z Ośrodka Kultury w Miliczu. Na scenie zaprezentowały się także skrzypaczki: Alicja Gregorczyk, Aleksandra Skowrońska, Julia Krysiak oraz Martyna Wójcik, na fortepianie towarzyszył im Eryk Taterka. Swoje umiejętności zaprezentowały także nauczycielki SM I Stopnia p. Anna Haisig, p. Anna Przewoźny oraz p. Grażyna Morawska. Przypominamy, że trwa rekrutacja do Szkoły Muzycznej. Więcej informacji można znaleźć na stronie szkoły www.sp2milicz.pl w zakładce Szkoła Muzyczna.