:: Wyjazd do multicentrum

4 listopada 2011r. 25 uczniów z naszej szkoły oraz uczniowie ze szkoły w Krośnicach wzięło udział w wycieczce do Wrocławia do Multricentrum na zajęcia interaktywne oraz do TVP - telewizji polskiej.

Do Multicentrum pojechali uczniowie uczestniczący w zajęciach pozalekcyjnych "ICT" i pasjonaci informatyki wraz z opiekunką p. Małgorzatą Kulik oraz opiekunem p.Krzysztofem Firkiem.

Na początek poszliśmy do telewizji polskiej, w której zwiedzaliśmy studia i wiele innych ciekawych miejsc, w których nagrywane są programy telewizyjne. Następnie na zajęciach w Multicentrum rozmawialiśmy o Leonardo da Vinci, później w grupach konstruowaliśmy z klocków K'NEX różne ciekawe kształty i wzory. Mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych i fantastycznych rzeczy.

Natalia Korzeniowska