:: Przygotuj to sam

24.04 w szkole muzycznej odbył się III Szkolny Konkurs Gitarowy „Przygotuj to sam”, w którym udział wzięło 4 uczniów. Konkurs podzielony był na dwie grupy: I grupa: II, III klasa cyklu sześcioletniego, II grupa: IV, V klasa cyklu sześcioletniego. W grupie I uczniowie mieli przygotować dwie kompozycje: I) F. Sor - Etiuda nr 1 op. 31, II) T. Stachak - Melodia (według F. Sora). Uczniowie II grupy mieli do przygotowania: I) F. Sor - Etiuda nr 1 op. 35, II) B. Dylan - Blowin" in the wind. Jury przyznało następujące miejsca:
 Grupa I:
I miejsce - Julia Banaszek

Grupia II:
I miejsce - Julia Wołyniak,
II miejsce - Anna Olszczyńska,
III miejsce - Maksymilian Mól.
Po konkursie wystąpił gość specjalny Dominika Białostocka z Recitalem Gitarowym. Podczas żywiołowego koncertu wykonała część "Suity De Los Mita-i" Jorge Cardoso.