:: Puchar Prezesa miasta Konina

Na miarę swoich możliwości spisali się tenisiści stołowi UKS „ Smecz” Milicz podczas rozgrywanego 12.04.2014r w Koninie turnieju o puchar prezesa tego klubu. Troje wychowanków A. Przybylskiego: P. Antoniszyn, S. Gendera i T. Zawada rywalizowali nie tylko o jak najlepsze lokaty, ale również o punkty w klasyfikacji generalnej klubów. Cykl 6 turniejów zakończy się pod koniec maja i wówczas będzie wiadomo czy milicki klub będzie się liczył w końcowej klasyfikacji.

Nasz najmłodszy reprezentant, P. Antoniszyn (4 klasa) w kategorii do 6 klasy szkoły podstawowej rywalizował z 25 zawodnikami i zajął miejsce w przedziale 9- -12. Mimo że był najmłodszym zawodnikiem tego dnia wygrał 2 pojedynki i tyle samo przegrał. Tomek w kategorii szkół gimnazjalnych wywalczył 6 lokatę, przegrywając wejście do półfinału z najlepszym kadetem Wielkopolski . Pojedynek zakończył się wygraną D. Balcerzaka 2:3. Natomiast Sonia dwukrotnie sprawiła niespodzianki. W kategorii młodziczek doznała gładkiej porażki 0:3 i tym samym zajęła drugie miejsce. Natomiast w kategorii seniorek, gdzie było znacznie trudniej, nasza zawodniczka zagrała koncertowo. Dochodząc do półfinału pokonała najlepszą kadetkę wielkopolski A.Chudy 3:0, by w finale spotkać się ponownie z P. Moską z województwa łódzkiego. Tym razem miliczanka nie dała żadnych szans konkurentce rewanżując się za poranną przegraną 3:0. Zajęła pierwsze miejsce. Trenerem zawodników z Milicza jest Rafał Gendra. Starty Soni są finansowane przez Bank Spółdzielczy w Miliczu, Gminę Milicz i starostwo Powiatowe w Miliczu.