:: Gitaromaniak

Dnia 27.11.2014r. We Wrocławiu odbył się konkurs gitarowy "Gitaromaniak", w którym udział wzięło dwóch uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Miliczu. Na scenie zaprezentowała się Anna Olszczyńska z klasy VI oraz Dawid Szuleta z klasy II. Jury przyznało dla Ani oraz Dawida wyróżnienia. W wykonaniu Anny Olszczyńskiej usłyszeliśmy "Piosenkę Torreadora" T. Stachak, oraz H. Mancini "Moon River", a w wykonaniu Dawida "Mały Romans", oraz "Milongę" T. Stachak. Była to już V odsłona tego ciekawego konkursu organizowanego przez MDK "Fabryczna", którego celem jest promowanie gry na gitarze, inspirowanie do twórczości, podnoszenie umiejętności warsztatowych oraz konfrontacja osiągnięć artystycznych. Uczniów do występu przygotował p. Leszek Zaleski – nauczyciel klasy gitary w Szkole Muzycznej I Stopnia w Miliczu.

Brak zdjęć