:: XVI Dolnośląskie Kolędowanie

16 stycznia chór uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Miliczu wziął udział w XVI Dolnośląskim Kolędowaniu Chórów szkół muzycznych pierwszego i drugiego stopnia Świdnicy. Organizatorami są: Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Świdnicy, Społeczna Szkoła Muzyczna II Stopnia w Świdnicy, Świdnickie Towarzystwo Muzyczne, Rada Rodziców oraz Świdnicki Ośrodek Kultury. Dolnośląskie Kolędowanie odbywa sie pod patronatem merytorycznym Centrum Edukacji artystycznej - Region Dolnośląski.

Jury w składzie doc. Halina Bobrowicz, prof. Helena Tomaszek-Plewa, prof. dr hab. Jolanta Szybalska-Matczak postanowiło przyznać nagrody: Grand Prix, Złote, Srebrne i Brązowe Anioły oraz wyróżnienia za debiut. Chór milickiej szkoły muzycznej pod kierownictwem Sławomira Morawskiego wykonując 4 kolędy i pastorałki wyśpiewał Srebrnego Anioła oraz otrzymał wyróżnienie za debiut. Chórowi na fortepianie akompaniowała nauczycielka ze Szkoły Muzycznej - Anna Przewoźny.