:: Popis skrzypcowy

9 marca 2015 r. w auli Szkoły Muzycznej I st. w Miliczu odbył się popis uczniów klasy skrzypiec, w którym oprócz uczniów milickiej szkoły wystąpili gościnnie uczniowie Szkoły Muzycznej I st. w Trzebnicy z klasy I skrzypiec prowadzonej przez dr Roberta Bacharę. W koncercie wystapili:
1. Julia Sajewicz klasa IC6 mgr Grażyny Morawskiej: A. Cofalik- Niedźwiedź; D. Obijalska- Kajtuś na kucyku
2. Julia Mazurek klasa I C6 dra Roberta Bachary; Z. Feliński- Idziemy do szkoły
3. Adrianna Szczuplak klasa IC6 dra Roberta Bachary; Melodia
4. Kinga Krysiak klasa II C6 mgr Karoliny Cel: H. Suzuki- Allegro;
5. Jagoda Jaszczyk klasa I C6 dra Roberta Bachary: Ewa Iwan- Polka
6. Wiktor Walczyński klasa I C6 dra Roberta Bachary: Z. Feliński- Mazurek, Melodia
7. Natalia Balaszczuk klasa I C6 dra Roberta Bachary klasa dra Roberta Bachary: Melodia nr 1 i 3
8. Aleksandra Andrzejewska klasa IV C6 mgr Karoliny Krężelewskiej: A. Vivaldi- Koncert a-moll cz. I; A. Jenkinson „tanie elfów”
9. Oliwer Czarnik klasa I C6 dra Roberta Bachary: H. Suzuki- Allegro, Ewa Iwan- Polka
10. Alicja Gregorczyk klasa II C4 mgr Karoliny Cel: Gossec- Gawot, Etiuda
11. Jagoda Jarczewska klasa VI C6 mgr Karoliny Krężelewskiej: F. Wohlfahrt- Etiuda

Popis prowadziła pani Grażyna Morawska, uczniom z milickiej szkoły akompaniował Maciej Zacharzewski.