:: Finał strefy wrocławskiej

W dniu 16 kwietnia we Wrocławiu odbył się Finał strefy wrocławskiej w mini siatkówce dziewcząt i chłopców klas V. W turnieju dziewcząt wzięły udział następujące drużyny: Dwójka Milicz, SP Szewce i gospodarz zawodów SP 97 Wrocław. Z powodu nieobecności jednej ze szkół zawodniczki z Milicza bez gry awansowały do finału, w którym czekały już dziewczynki z SP 97 Wrocław wcześniej pokonując SP Szewce. W ostatnim meczu turnieju triumfowały zawodniczki z Dwójki Milicz zapewniając sobie pierwsze miejsce w turnieju i awans do Finału Dolnego Śląska, który odbędzie się 21 kwietnia we Wrocławiu. Skład zespołu: Majka Moryson, Julia Pytkiewicz, Martyna Ptak, Kornelia Grzegorska, Joanna Podgórska, Amelia Staszkiewicz, Małgorzata Ochędzan oraz Aleksandra Klejewska. Trenerem drużyny jest Urszula Bienkiewicz.

Zespół chłopców do finału turnieju awansował po bardzo zaciętym pojedynku z SP 3 Wrocław, którego rozstrzygnięcie padło dopiero po tibreku. Drugi półfinał zakończył się zwycięstwem drużyny z Oławy, która pokonała zespół gospodarza turnieju SP 97 Wrocław. Mecz finałowy po trzy setowej walce wygrała drużyna z Oławy uzyskując awans do Finały Dolnego Śląska. Skład drużyny Dwójki Milicz: Wiktor Kubaszewski, Marcin Tarka, Łukasz Makowiecki, Wiktor Bejuk, Jakub Kowalski, Wojtek Kupis, Marcin Czech oraz Alan Błażejewski. Trenerem chłopców jest Marcin Kryszkiewicz.