logophoto

:: XVIII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

O PUCHAR BURMISTRZA GMINY MILICZ

MILICZ 04-05.03.2016r.

Już po raz 18 na Ogólnopolskim Turnieju Minisatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Gminy Milicz w Dwójce gościły najlepsze siatkarki klas IV-VI z całej Polski. Przyjechały drużyny z m.in. Świdnicy, Kołobrzegu, Krakowa, Sulechowa, Wieliczki, Gdańska, Sulechowa, Stargardu Gdańskiego, Kędzierzyna Koźle, Szamotuł, Jastrzębia Zdrój, Nadarzyna, Kosieczyna, Kwilcza, Błonia.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Klasy 4
1. MKS MOS WIELICZKA I
2. MKS MOS WIELICZKA II
3. UKS 22 KRAKÓW I
4. UKS NOWA SÓL I
5. UKS BETA BŁONIE I
6. MKS ŚWIDNICA II
7. MKS ŚWIDNICA I
8. UKS NOWA SÓL II
9. UKS BETA BŁONIE II
10. UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY
11. UKS BETA BŁONIE
12. UKS 22 KRAKÓW II
13. SP KOSIECZYN
14. SP6 KOŁOBRZEG I
15. SP-87 SPARTA KRAKÓW I
16. UKS TRÓJKA SULECHÓW IV
17. UKS TRÓJKA SULECHÓW II
18. SP-87 SPARTA KRAKÓW II
19. UKS TRÓJKA SULECHÓW I
20. GKS RZEMIEŚLNIK KWILCZ
21. UKS TRÓJKA SULECHÓW III
22. PSP19 KĘDZIERZYN KOŹLE I
23. PSP19 KĘDZIERZYN KOŹLE II
24. PSP11 KĘDZIERZYN KOŹLE I
25. LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW I
26. SP6 KOŁOBRZEG II
27. UKS DWÓJKA MILICZ III
28. UKS DWÓJKA MILICZ I
29. LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW II
30. PSP11 KĘDZIERZYN KOŹLE II
31. UKS DWÓJKA MILICZ VI
32. UKS DWÓJKA MILICZ V
33. UKS DWÓJKA MILICZ II
34. UKS DWÓJKA MILICZ IV

klasy 5

1. Energia Gedania Gdańsk I
2. MKS MOS Wieliczka I
3. Sparta Kraków I
4. TERM 2000 GLKS Nadarzyn
5. LKS WRZOS Międzyborów II
6. UKS 22 Kraków I
7. MKS MOS Wieliczka II
8. UKS Szamotulanin Szamotuły
9. SKFiK KaEmKa Starogard Gdański
10. Sparta Kraków II
11. PSP 19 Kędzierzyn Koźle I
12. UKS Dwójka; Milicz I
13. SP6 Kołobrzeg I
14. UKS Ares Nowa Sól
15. LKS Wrzos Międzyborów I
16. UKS 22 Kraków II
17. Energia Gedania Gdańsk II
18. UKS Szamotulanin Szamotuły
19. UKS Trójka SulechówII
20. PSP 19 Kędzierzyn Koźle II
21. UKS Trójka Sulechów I
22. UKS Świdnica I
23. UKS Dwójka Milicz II
24. UKS vŚwidnica II
25. UKS Dwójka Milicz III
26. SP 6 Kołobrzeg II
27. UKS Trójka Sulechów III
28. PSP 11 Kędzierzyn Koźle

Klasy 6

1. UKS Jastrzębie Zdrój
2. LKS Wrzos Międzyborów
3. PSP 11 Kędzierzyn Koźle I
4. UKS OPP Powiat Kołobrzeski I
5. UKS Dwójka Milicz I
6. MKS MOS Wieliczka I
7. UKS 22 Kraków I
8. SP Kosieczyn
9. UKS Trójka Sulechów I
10. Energa Gedania Gdańsk
11. PSP 19 Kędzierzyn Koźle
12. SKFiK KaEmka Starogard Gdański
13. Sparta Kraków
14. Świdnica I
15. UKS 22 Kraków II
16. UKS Dwójka Milicz II
17. UKS Trójka Sulechów II
18. UKS OPP Powiat Kołobrzeski II
19. Świdnica II
20. PSP 11 Kędzierzyn Koźle II
21. UKS Dwójka Milicz III

 

Menu

SKOK

SKO

UKEMI Judo

Rajd Druha Bolka

GITARATON

FUNDACJA PZU

XIX Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt "O Puchar Burmistrza Milicza"

Edukacja dla Doliny Baryczy

Szkoła Muzyczna I Stopnia - aktualności

WIARYGODNA SZKOŁA

STOWARZYSZENIE STO2

UKS "Dwójka" Milicz

Wspiera nas Gmina Milicz

Siatkarskie Ośrodki Szkolne

ŚNIADANIOWA KLASA

facebook

30-lecie SP2

FRONTER

Dolnośląska szkoła liderem ...

PCEiPP

 

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
i Szkoła Muzyczna I Stopnia
w Miliczu

ul. M.Kopernika 18
56-300 Milicz

tel. 071 38 40 183
tel. 071 38 41 792
faks 071 38 42 640
dwojka@sp2milicz.pl

Regon: 000704362
NIP 916 12 51 031