logophoto

:: V Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy 2016

Po raz piąty w Szkole Muzycznej I Stopnia w Miliczu odbył się Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy, podczas którego miliccy uczniowie mieli okazję zmierzyć się z kolegami z wrocławskich i oławskich szkół muzycznych.


W konkursie wzięło udział siedemnaścioro uczniów, reprezentujących: Szkołę Muzyczną I Stopnia w Miliczu, Państwową Szkołę Muzyczną im. J. Szajny-Lewandowskiej w Oławie, PSM I Stopnia im. G Bacewicz we Wrocławiu oraz OSM i SM nr 2 im. F. Chopina we Wrocławiu.

Uczniowie z Milicza dobrze zaprezentowali się na tle kolegów z innych szkól. III miejsce w kategorii najstarszych uczniów zdobył Błażej Klus, a wyróżnienie w kategorii młodszej -(Aleksandra Andrzejewska.

- Z roku na rok poziom konkursu jest wyższy - mówi Agata Adamczyk, organizatorka konkursu i nauczycielka w SM I St. w Miliczu. – Konkurs rozwija się i to mnie bardzo cieszy, szczególnie, że inne konkursy tego typu w naszym województwie mają z każdym rokiem niższą frekwencję, a u nas liczba uczestników ciągle rośnie. W tym roku do rywalizacji zgłosiło się aż siedemnaścioro uczestników z czterech szkół. Cieszy sukces naszych uczniów, którzy byli widoczni podczas konkursu i bardzo dobrze się zaprezentowali–


Zadania konkursowe zostały przeprowadzone w trzech kategoriach. Uczniowie mierzyli się z zadaniami melodyczno-rytmicznymi do samodzielnego przygotowania, dwugłosowymi zadaniami melodyczno-rytmicznymi do samodzielnego przygotowania oraz zadaniami rytmicznymi a vista.

 

Menu

SKOK

Bezpieczna szkoła

BIP

Rajd Druha Bolka

szkola na podium

FESTIWAL NIEPODLEGŁOŚCI 2019

FUNDACJA PZU

Przekaż 1 %

REKRUTACJA 2018/2019

GITARATON

akademia przyszłosci

SKO

UKEMI Judo

XIX Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt "O Puchar Burmistrza Milicza"

Edukacja dla Doliny Baryczy

Szkoła Muzyczna I Stopnia - aktualności

WIARYGODNA SZKOŁA

STOWARZYSZENIE STO2

UKS "Dwójka" Milicz

Wspiera nas Gmina Milicz

Siatkarskie Ośrodki Szkolne

ŚNIADANIOWA KLASA

facebook

30-lecie SP2

FRONTER

Dolnośląska szkoła liderem ...

PCEiPP

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
i Szkoła Muzyczna I Stopnia
w Miliczu

ul. M.Kopernika 18
56-300 Milicz

tel. 071 38 40 183
tel. 071 38 41 792
faks 071 38 42 640
dwojka@sp2milicz.pl

Regon: 000704362
NIP 916 12 51 031