logophoto

:: STOWARZYSZENIE STO2

 

Stowarzyszenie STO2 działa od 3 sierpnia 2015 r. Celem stowarzyszenia jest działanie na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych, w szczególności:

a) Inspirowanie i aktywizowanie środowiska lokalnego, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska szkolnego.

b) Prowadzenie działalności oświatowej i kulturalnej.

c) Wspieranie nauczycieli w pracy dydaktycznej, opiekuńczo-wychowawczej


KRS: 0000569560
NIP: 9161394925
Regon: 362190891

Adres: ul. Mikołaja Kopernika 18
56-300 Milicz
Dolnośląskie
tel. 071 38 40 183
tel. 071 38 41 792Zarząd Stowarzyszenia:

 • Agnieszka Poświatowska - prezes
 • Jolanta Wybierała - wiceprezes
 • Tomasz Kusch - wiceprezes
 • Łukasz Gościniak - sekretarz
 • Monika Lis - skarbik


  Członkowie organu nadzoru:

 • Elżbieta Marciniak
 • Jadwiga Sobuś
 • Iwona Krzyżaniak


  Odwiedź nasz profil na Facebooku  CENTRUM TRADYCJI REGIONU - I etap

  Zakończyły się prace przy I etapie projektu "Centrum Tradycji Regionu". Celem całego zadania jest zorganizowanie w piwnicach Szkoły Podstawowej nr 2 w Miliczu miejsca, w którym uczniowie, mieszkańcy będą mogli poznawać historię regionu oraz miejsca skupiającym harcerzy, wolontariuszy, animatorów. Przeprowadzone prace przygotowawcze zbliżają na do tego celu. W ramach pierwszego etapu wolontariusze uprzątnęli pomieszczenia oraz dokonali wstępnej inwentaryzacji zbiorów. W ramach przyznanej przez Gminę Milicz w Inicjatywie Lokalnej 2017 kwocie 10 000 zł udało się także przygotować dokumentację projektową - koncepcję architektoniczną, wizualizację pomieszczeń, koncepcję branży architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej. Docelowo Centrum Tradycji Regionu ma mieścić się na 300 metrach kwadratowych.

  <
  JADŁODAJNIA


  Jadłodajnia dla potrzebujących, którą prowadzi nasze stowarzyszenie,wznowiła swoją działalność po półrocznej przerwie . Posiłki są wydawane od 16 listopada 2016 roku w Chatce Puchatka w godz. 12.30 - 14.00. Posiłki wydawane będą do połowy marca. Jadłodajnia wznowiła swoje funkcjonowanie w połowie listopada. Pyszne, sycące zupy przygotowywane są w Lawendowym Zakątku. Działanie jadłodajni jest finansowanie ze środków Gminy Milicz.
  BEZPŁATNE BADANIA STANU KOŚCI

  Przez trzy dni mieszkańcy Milicza i okolic mieli okazję wykonać bezpłatne badanie stanu swoich kości. W czwartek mobilna pracownia diagnostyki osteoporozy działała przy Szkole Podstawowej nr 2 w Miliczu, w piątek w Potaszni, a w sobotę przy I LO w Miliczu. Chętnych na badania nie brakowało. W ramach akcji mieszkańcy gminy Milicz mogli bezpłatnie zbadać słuch. Badania były możliwe dzięki współpracy Stowarzyszenia STO2 oraz Gminy Milicz, która sfinansowała badania. Z darmowych badań skorzystało łącznie 142 osoby - mieszkańców gminy Milicz.  I-GRANIE z UCZUCIAMI "W Świecie Zmysłów i Emocji nastąpił rozłam. -Bez nas człowiek nic nie czuje!- krzyczały Zmysły. -Nieprawda! To bez nas człowiek nic nie czuje!- wrzeszczały Emocje. Kłótnia była krótka i ognista. Zmysły, od dawna wspaniale ze sobą współpracujące, bez problemu wyrzuciły Emocje poza granice ich wspólnego Świata."


  Od grudnia rozpoczęliśmy emocjonujące poszukiwania zaginionych emocji. Programu edukacyjny „I granie z uczuciami!” to zespołowa gra fabularna, oparta na historii, która wprowadza uczniów w zagadkowy świat uczuć. W toku gry uczniowie rozwijają kompetencje emocjonalne oraz kompetencje społeczne uczniów, m.in. poprzez współpracę grupową. Uczniowie zdobywają także wiedzę dotyczącą emocji oraz świata zmysłów. Rozgrywka nie jest nastawiona na rywalizację, a logiczne myślenie i refleksyjność każdej grupy dążącej do rozwikłania zagadki. Zapraszamy do wspaniałej zabawy:) Projekt wspiera gmina Milicz.


  JADŁODAJNIA 2019


  Wielkimi krokami zbliża się wiosna. W związku z tym działająca przy Chatce Puchatka jadłodajnia zawiesza swoją działalność. Przez całą zimę, w dni robocze od poniedziałku do piątku, wydawanych było po 50 porcji gorącej zupy z wkładką i chlebem. Zadanie zostało sfinansowane ze środków gminy Milicz. Jadłodajnia wznowi swoją działalność 12 listopada.


   

 • Menu

  SKOK

  Bezpieczna szkoła

  BIP

  Rajd Druha Bolka

  szkola na podium

  FESTIWAL NIEPODLEGŁOŚCI 2019

  FUNDACJA PZU

  Przekaż 1 %

  REKRUTACJA 2018/2019

  GITARATON

  akademia przyszłosci

  SKO

  UKEMI Judo

  XIX Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt "O Puchar Burmistrza Milicza"

  Edukacja dla Doliny Baryczy

  Szkoła Muzyczna I Stopnia - aktualności

  WIARYGODNA SZKOŁA

  STOWARZYSZENIE STO2

  UKS "Dwójka" Milicz

  Wspiera nas Gmina Milicz

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne

  ŚNIADANIOWA KLASA

  facebook

  30-lecie SP2

  FRONTER

  Dolnośląska szkoła liderem ...

  PCEiPP

  Kontakt

  Szkoła Podstawowa nr 2
  i Szkoła Muzyczna I Stopnia
  w Miliczu

  ul. M.Kopernika 18
  56-300 Milicz

  tel. 071 38 40 183
  tel. 071 38 41 792
  faks 071 38 42 640
  dwojka@sp2milicz.pl

  Regon: 000704362
  NIP 916 12 51 031