:: Szkoła na podium

Projekt „Szkoła na podium-tutaj lubię się uczyć!” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA DOLNOŚCLĄSKIEGO 2014-2020

Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy, oraz rozwijanie indywidualnego podejścia do ucznia, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi 673 (336K,337M) uczniów oraz wdrożenie trwałych i kompleksowych zmian w funkcjonowaniu Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Muzycznej I Stopnia w Miliczu, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Miliczu, Szkoły Podstawowej we Wróblińcu, Szkoły Podstawowej we Wziąchowie Wielkim do 06.2020 roku. Projekt ma na celu zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej w Gminie poprzez wdrożenie programów zajęć wyrównawczych, zajęć rozwijających uzdolnienia, tematycznych laboratoriów i warsztatów rozwojowych oraz ekowarsztatów w szkołach , w których zdiagnozowano pilną potrzebę udzielenia wsparcia. A także wsparcie rodziców uczniów oraz trwałe podniesienie jakości oferty edukacyjnej i efektywności kształcenia poprzez doposażenie szkół w niezbędne pomoce (w tym TIK) i podniesienie umiejętności i wiedzy nauczycieli z zakresu umiejętności uczenia i wykorzystania nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

:: Pliki do pobrania

Szkoła na podium - informacje